Poděkování účastníkům workshopu

31/03/2016 17:03
Vážení účastníci workshopu
„Den thajské kuchyně v českých školních jídelnách“, 

 

jménem Asociace školních jídelen ČR, bych Vám tímto rád poděkoval za Vaši účast a úsilí, které jste vynaložili během našeho společného workshopu. Věřím, že tato událost pro Vás byla zajímavá a přínosná. Budeme vděční, pokud se s námi podělíte o Vaše dojmy či připomínky.

    Pro úplnost bych rád doplnil, že prostřednictvím generálních partnerů celé akce, firem BONNO a MAKRO Vám budou distribuovány flash disky, na kterých naleznete kompletní fotodokumentaci z celé akce a dále receptury připravovaných jídel. Podle vámi uvedeného počtu strávníků Vám budou současně poskytnuty slíbené brožury, které obsahují recepty jídel ukázkového menu a krátký komentář o Thajském království. Několik výtisků obdržíte také v anglické mutaci.  

    Vzhledem k tomu, že ne každému vyhovuje pevný termín vaření thajského menu ve svých domovských školních jídelnách, dovolujeme si doporučit termín, který by měl být přijatelný pro všechny účastníky a sice v týdnu od pondělí 25.4. 2016 do pátku 29.4. 2016. V tomto týdnu by měl na každé zúčastněné škole proběhnout tzv. „Den thajské kuchyně v českých školních jídelnách“.

    Škola, která byla vybrána thajským velvyslanectvím, a sice Základní škola Plaňany, celý tento exotický gastronomický týden odstartuje.

 

Děkuji a těším se na viděnou na dalších pořádaných akcích. 

Se srdečným pozdravem

PhDr. Karel Jahoda

výkonný ředitel
tel.: 773 781 974
karel.jahoda@asjcr.cz